archiveRobert Berisha

ShowBiz

Patris Berisha për Robertin dhe familjarët tjerë: “Vëllau si shkau! I këqyr Heta punët e veta, secili ta shoh pragun e shpisë vet”

Mbrëmë në emisionin “Xing me Ermalin”, përveç Tunës ishte i ftuar dhe bashkëshorti i saj, Patris Berisha, shkruan GazetaBlic. Përveç jetës si prindër, dyshja u pyet nga Ermali edhe rreth ndodhive të fundit me Robert Berishën, më saktë deklaratave të shumta të tij në media. E kësaj radhe ishte Patrisi...
ShowBiz

Tuna do ta acaroj Robertin me fotografinë e fundit që ka postuar

Tuna poston fotografinë e vajzës tjetër të Robert Berishës, që ai e ka jashtë martese. Tuna sapo ka postuar një fotografi që Robertit sigurisht se nuk do t’i pëlqejë aspak. Dihet tashmë se Robert Berisha ka një vajzë më të madhe me një femër tjetër. E meqë ai Aaronën fillimisht...
1 2 3 4
Page 4 of 4