archiveRobert Berisha

ShowBiz

Pas ndarjes së Roberit me Norën, vjen reagimi i Valdrin Sahitit

Pas dhënies fund të martesës së Rebert Berishës me këngëtaren, Nora Istrefi ka ardhur edhe reagimi i stilistit, Valdrin Sahiti, shkruan Gazeta Blic. Sahiti, me të parë lajmin e ndarjes së qiftit, ka komentuar në profilin zyrtar të Berishës, duke e cilësuar këtë si shembull për çdo qift të cilët...
ShowBiz

Roberti dhe Nora, përfundimisht i japin fund martesës

Muzicienti i njohur kosovar, Robert Berisha ka konfirmuar se është ndarë nga këngëtarja gjithashtu e njohur, Nora Istrefi. Roberti këtë e ka bërë përmes një shkrimi të publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 123 ndjekës. “Unë edhe Nora nuk jemi mo bashkë, por tanë jetën do jemi babi...
ShowBiz

Robert Berisha: Ky është defekti më i madh i Nora Istrefit

Ata janë një nga çiftet më të lakmuara të shou-bizit shqiptar. Nora Istrefi dhe Robert Berisha në pamje të parë duken sikur s’kanë asnjë defekt, por i ftuar në “E Diell”, Roberti përmendi disa “ankesa” për Norën. Ai pohoi se mbante mend shumë momente të bukura si në fejesë ashtu...
ShowBiz

Robert Berisha jep komentin e tij për debatin e famshëm

Robert Berisha ditën e sotme ka folur sërish për dabatin e muajve më parë me Tunën. I ftuar në emisionin “Trokit” këngëtari u pyet nëse ishte bërë pishman për deklaratat e lëshuara. “Ndoshta po, ka disa deklarata që mbase po. Njerëzit nuk dinë të vërtetën, por po ta dinin do...
ShowBiz

Robert Berisha tallët me aktorët kosovar: Unë në Amerikë, e ju ende merreni me ekspertiza

Emisioni “Ekspertiza” i cili transmetohet në platformën Gjirafa, tash e disa kohë është bërë një nga emisionet më të shikuara në rrjetet sociale. “Ekspertiza” më shumë ka qellime të humori dhe parodisë, kësaj radhe aktoret kanë debatuar për këngëtarin Robert Berisha, shkruan AlbanienShow Ata në formë shakaja kanë kritikuar Berishën...
1 2 3 4
Page 3 of 4