archiveRobert Berisha

ShowBiz

Robert Berisha nis mbrëmjet muzikore

Roberti ka pranuar datën e parë për koncerte. Artistët tanë tash e sa muaj kanë anuluar të gjitha planet në muzikë për shkak të pandemisë COVID-19. Pas kësaj periudhe, këngëtari Robert Berisha ka pranuar ftesën e parë për një mbrëmje muzikore në Ulqin. Këtë e bëri të ditur vet këngëtari...
ShowBiz

Robert Berisha i bie pishman, i kërkon falje publikisht Nora Istrefit

Robert Berisha shfaqet i “penduar”. Ai ka bërë një deklaratë të papritur kundrejt këngëtares Nora Istrefi pas divorci, të cilës i ka kërkuar falje publikisht por ndonëse nuk ka dhënë arsye specifike kuptohet që i referohet ndarjes. “Norës do t’i kërkoja falje njësoj si mamit. Përveç faljeve dhe falenderimeve nuk...
ShowBiz

A janë në lidhje Robert Berisha dhe Lei Kraja?

Në sezonin e kaluar të “Shiko kush Luan”, Lei Kraja me sportivitetin dhe humorin që e karakterizon, deklaroi se Robert Berisha mund të ishte padiskutim partneri i saj sepse i plotësonte të gjitha kriteret mirëpo sigurisht që ajo nuk mund të shihte me atë sy një burrë të martuar. Këtë...
ShowBiz

E tepron Roberti, shikoni ҫfarë bën për t’i rënë në sy Norës

Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo. Nga martesa e tyre, ata kanë një vajzë të quajtur Renee. Të dy duket të jenë prindër shumë të kujdesshëm për vogëlushen. Pavarësisht të gjithave,...
1 2 3 4
Page 2 of 4