archiveRobert Berisha

ShowBiz

Robert Berisha ngacmon live në emision vajzën e Lutfi Hazirit

Këngëtari dhe prezantuesi, Robert Berisha ka qenë i ftuar në një emision kosovar bashkë me disa artist tjerë ku ndër ta ishte edhe Kënga Haziri, vajza e politikanit të njohur Lutfi Hazirit. Gjatë emisionit, mes shumë batutave, vërehet një tërheqje që Roberti tregonte pas Këngës. Madje, këtë e bëri të...
ShowBiz

U ribashkua me Robertin? – Nora më në fund tregon gjithçka

Këngëtarja, Nora Istrefi ka bërë një deklaratë lidhur me zërat se ajo dhe Robert Berisha janë ribashkuar pasi shkuan bashkë në bregdetin turk. Nora tha se nuk ka ribashkim mes tyre, ndërsa thotë se raportet me ish-burrin janë të njëjta sa i përket dashurisë, gjithsesi vazhdon të takohet me të...
ShowBiz

Robert Berisha rrëfen si fitoi nënshtetësinë amerikane

Këtë edicion të fundit të Prive, Robert Berisha ishte i ftuar për të rrëfyer “5 datat” e tij më të rëndësishme. Tregon se si ja doli të udhëtonte për në Amerikë pas luftës, një incident kur përfundoi i burgosur në Gjermani, dhe një nga gëzimet e tij më të mëdha...
ShowBiz

Arrestimi në Gjermani, me kë ndau qelinë Robert Berisha?

Robert Berisha ishte sonte i ftuar në “5 data” të emisionit Prive. Ai ndau momente që nuk janë ditur më herët. Mes tjerash Roberti tregoi për arrestimin në Gjermani kur ishte vetëm 17 vjeç. Ndiqeni të plotë në vijim intervistën e këngëtarit, njëherësh moderatorit. /Prive.al...
ShowBiz

Robert Berisha i shkruan koment epik Adriana Matoshit

Se vitet janë vetëm numër, e ka dëshmuar Adriana Matoshi. Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, ka postuar sot një imazh në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet plot stil dhe njëkohësisht seksi. Postimi mori shumë pëlqime dhe komente por në sy ra ai i Robert Berishës. “Mos...
ShowBiz

Robert Berisha nis mbrëmjet muzikore

Roberti ka pranuar datën e parë për koncerte. Artistët tanë tash e sa muaj kanë anuluar të gjitha planet në muzikë për shkak të pandemisë COVID-19. Pas kësaj periudhe, këngëtari Robert Berisha ka pranuar ftesën e parë për një mbrëmje muzikore në Ulqin. Këtë e bëri të ditur vet këngëtari...
1 2 3 4
Page 1 of 4