archiveRita Ora

ShowBiz

Rita Ora sërish qendër të vëmendjes

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, së fundmi është ndier nostalgjike për kohët e vjetra. Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ajo ka kujtuar festën e ditëlindjes së fundit në Aman të Utah. 28-vjeçarja është shfaqur me një stil krejtësisht ndryshe, ndërsa ka risjellë fotografitë artistike në shkretëtirë. “Disa pjesë të...
ShowBiz

Provokon Rita Ora, pozon krejtësisht e zhveshur para pasqyrës

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, tash e sa kohë ka dëshmuar se ka një vend të veçantë në industrinë muzikore. Kjo pasi që nga performanca e parë, ka arritur të rrëmbejë zemrat e miliona fansave, të cilët e përkrahin në secilin hap të jetës. Pozat tërheqëse dhe provokuese nuk janë shumë...
ShowBiz

Rita Ora edhe gëzimin e shpreh duke u zhveshur në bikine

Rita Ora kthehet në studio. Këngëtarja, ka treguar se ka nisur punën pas izolimit nga pandemia, shkruan portali GazetaBlic. Me fotografi nga studio, ajo e bëri të ditur. Po ashtu, nuk i munguan edhe imazhet ku zbuloi linjat në bikine duke treguar se është shumë e lumtur që do fillojë...
ShowBiz

Rita Ora me njoftim prekës për vdekjen e gjyshes

Gjyshja e këngëtares kosovare me famë botërore, Rita Orës, ka ndërruar jetë. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja, përmes një shkrimi prekës në llogarinë e saj në Facebook. “E dashura Nani, ju keni qenë personi më i pavarur dhe më magjepsës që kam takuar ndonjëherë, çdo ditë ajo...
ShowBiz

Vdes gjyshja Rita Orës

Ka vdekur gjyshja e këngëtares Rita Ora. Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, është zgjuar sot (e enjte) me një lajm të kobshëm, kjo pasi gjyshja e saj ka vdekur. Telegrafi merr vesh nga burime të sigurta pranë familjes së këngëtares, se gjyshja e saj nga nëna, Fatime Bajraktari...
ShowBiz

Rita Ora ia vë ‘flakën’ Instagramit me këto foto

Tifozët e Rita Orës janë të bindur që këngëtarja ka përdor fotoshop, në fotografit seksi që ka postuar së fundi. Këngëtarja e “Let Me Love You” 29 vjeçare, postoj në Instagram të martën disa imazhe nga stërvitjet ditore, por shumë shpejt ribotoi ato përsëri pas gabimeve gjatë ndërhyrjes në foto....
ShowBiz

Rita Ora publikon imazhe të nxehta nga ferma ku po qëndron

Ajo thuhet se ka është duke bërë një jetë rurale, pasi tash e sa muaj ndodhet në një fermë në Cotswolds të Anglisë jug-perëndimore, që kur u shpall kriza e coronavirusit në Mbretërinë e Bashkuar. Dhe Rita Ora doli sërish jashtë kushteve të izolimi, ndërsa ndau një seri imazhesh marramendëse...
ShowBiz

Rita me foto seksi për “Ditën e Tokës”

Të mërkurën ishte Dita Ndërkombëtare e Tokës dhe shumë artistë janë përkujdesur që për këtë ditë të bëjnë foto në natyrë. Këtij trendi ju bashkua edhe Rita Ora, e cila është vetizoluar në një fshat të Anglisë bashkë me bendin e saj pak para se të shpërthej koronavirusi. https://www.instagram.com/p/B_TA_4RjMjq/ E...
1 2 3 4 5 10
Page 3 of 10