archiveRita Ora

ShowBiz

Rita Ora s’duron temperaturat e larta, i heq të gjitha

Rita Ora po i shijon pushimet edhe pse në kohë pandemie, pasi pas qëndrimit disa ditor në Spanjë, ka zgjedhur të udhëtojë për në Greqi, në ishullin Korfuz. Gjatë pushimeve ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka postuar vazhdimisht foto nga shtëpia e saj apo vendet ku...
ShowBiz

Rita Ora e ngjet maskën, por vëmendja shkon diku tjetër

Rita Ora u përmbahet rregullave për vendosjen e maskës. Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, po i shijon ditët e nxehta të verës, shkruan lajmi.net. Ajo po merr rreze dielli në bregdet, e pozat provokuese në bikini nuk e ka ndërmend që ti ndal. Së fundmi i ka publikuar disa...
ShowBiz

Rita lë nam në pushime, i bien bikinit para të gjithëve

Rita Orën e tradhtuan bikinit. Rita Ora këto ditë shijoi disa ditë të mira pushimi bashkë me të dashurin dhe shoqërinë, shkruan lajmi.net. Mediet e huaja edhe kësaj radhe ishin pas saj dhe u siguruan që të mos iu ikte asnjë moment nga shëtitja e këngëtares me anije. Ajo bashkë...
ShowBiz

Rita Ora gjen sërish dashurinë në krahët e regjisorit të famshëm

Rita Ora thuhet të ketë gjetur dashurinë me regjisorin Romain Gavras. Këngëtarja 29-vjeçare dhe filmbërësi i njohur duket se janë në lidhje prej katër muajsh, dhe Rita është e dashuruar me kreatorin greko-francez, dhjetë vjet më i madh, transmeton portali arbresh.info. Sipas The Sun, burime pranë Ritës këmbëngulin se ajo...
1 2 3 4 10
Page 2 of 10