archiveRamush Haradinaj

Lajme

Daut Haradinaj: I kemi ofruar vendit njeriun më serioz për president

Ish-shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), tani kandidat për deputet, Daut Haradinaj ka thënë se të gjitha partitë politike në Kosovë janë provuar për qeverisje. Në një takim me të rinjtë e Prizrenit, Haradinaj ka thënë se kjo komunë dhe e gjithë Kosova e kuptojnë...
Lajme

Frizura e Ramush Haradinajt gjatë luftës

Në një video të rrallë nga lufta, ish-udhëheqësi i UÇK-së, Ramush Haradinaj, shihet duke vizituar banorët e një fshati në Kosovë. Ajo që ka marrë vëmendje në këtë video të rrallë është stili i flokëve të Haradinajt. Ky stil i flokëve është kthyer në trend në ditët e sotme. Ne...
1 2 3 4 5 81
Page 3 of 81