archiveQendra masazhi

Lajme

Kapet menaxherja e lokaleve të masazhit ku kryhej marrëdhënie me klientët në kryeqytet

Operacioni policor i koduar “Extra Service 2” ka përfunduar me arrestimin e menaxheres së një qendre masazhi, Radmilla Marash cila akuzohet për veprat penale “Shfrytëzim i prostitucionit” dhe “Mbajtja e lokaleve për prostitucion” dhe shpallet në kërkim administratorja, Ajsela Teli. Menaxherja e një qendre masazhesh është prangosur nga policia mesditën...
Lajme

Mënyra si njerëz të famshëm hynin në qendrat e masazhit dhe kryenin marrëdhënie intime

Njerëz të njohur të ekranit, zyrtarë dhe familjarë kanë qenë klientë të zakonshëm të qendrave të masazhit në Tiranë, ku sipas prokurorisë kundrejt pagesës ofroheshin edhe shërbime seksuale. Detajet dalin në dritë në përgjimet e kryera për llogari të hetimit të zhvilluar ndaj tre administratorëe të këtyre qendrave, të proceduar...