archiveperputhen

ShowBiz

Ish-konkurrentja e “Përputhen” shtatzënë për herë të parë

Rrugëtimi i saj në emisionin “Për’puthen” ishte shumë i shkurtër. Ajo e mori vetë vendimin për t’u larguar nga emisioni dhe tregoi se kishte gjetur dashurinë jashtë “Për’puthen” e se dëshironte t’i qëndronte besnike. “Mendjen e kam te njohja jashtë se sa tek djemtë këtu”, u shpreh Fjorela para largimit....
ShowBiz

Zbulohen skenarët e “Përputhen”

Pas disa debateve që po bën në emision si shkak i ish të dashurit të Alvisës, duket se e gjithë kjo është një skenar i radhës. Marius Dervishi i ftuar në një emision, ka zbuluar të vërtetën lidhur me këta të dy. Producenti i njohur u shpreh se Alvisa dhe...
ShowBiz

Antonela: Dua meshkuj mbi 40-vjeç që kanë eksperiencë në shtrat

Ish-konkurrentja e Përputhen, Antonela Berisha, ka shokuar me deklaratën e saj, lidhur me meshkujt që asaj i pëlqejnë. Ajo e ftuar në rubrikën ‘Trotuar’ në emisionin “E Diell”, ku po diskutohej për temën “A duhet të lejohen meshkujt e femrat mbi 40-vjeç në klube nate?”, ishte pro që burrat dhe...
1 2 3
Page 1 of 3