archiveperputhen

ShowBiz

“Dorëzohet” Antonela, ia lë Mevlanin Ledjanës

Janë bërë temë e mediave rozë në çdo puntatë. Janë ‘grindjet’ mes vajzave ato të cilat bien në sy tek të gjithë, shkruan Indeksonline. Javën e kaluar të dyja zgjodhën në takim Mevlanin, e që ky i fundit zgjodhi Antonelën. Duket se kjo gjë i ka acaruar të dyja vajzat,...
ShowBiz

“Kanë çrregullime mendore”/ Debat i ashpër në “Për’puthen”, Ana largohet nga studio

Bledi Mane akuzon Anën për probleme me personalitetin. Debati nisi mes Anës dhe Bledi Manes në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell”. “Personat që dalin nga Për’puthen janë njerëz me dy personalitete dhe vuajnë nga një çrregullim mendor. Janë vënë para një presioni social, në karakterin e tyre shoh luhatje...
ShowBiz

Largohet edhe një konkurrente nga Për’puthen?

Gjatë emisionit të Për’puthen ditën e djeshme Sara ka debatuar ashpër me Jasminen pas takimit të saj me Andin, madje shoqëria mes tyre është prishur pasi ishte Sara ajo që akuzoi Jasminen se ishte zhveshur dhe ishte përqafuar në të njëjtën dhomë me Atdheun. Ndërsa mediat në Shqipëri kanë raportuar...
ShowBiz

Çka po paralajmëron autorja e emisionit ”Përputhen”?

Olsa Muhameti ka paralajmëruar diçka të re. Përmes një videoje në profilin e saj zyrtar në Instagram, Olsa njoftoi se do e lansojë edhe një projekt të ri, shkruan lajmi.net. Ajo tha se do të ndodh për herë të parë në Shqipëri një program i formatit të tillë. Olsa Muhameti,...
ShowBiz

Skandali i radhës/ Zbulohet e dashura e Atdheut?

Është publikuar skan dali i radhës i emisionit “Përputhen”. Konkurrenti i emisionit, Atdhe Xheravina ka festuar ditën e të dashuruarve krah një vajze, shkruan lajmi.net. Një fotografi po qarkullon në rrjete sociale, teksa ai shihet pranë një biondine. Atdheu nuk ka shkruar ndonjë mbishkrim në fotografi për të zbuluar raportin...
1 2
Page 1 of 2