archiveParim Olluri

Lajme

“Lumir Abdixhikun dhe Kujtim Shalën i shoh rivalë të Albin Kurtit” – Olluri tregon cili është problemi i LDK’së

Drejtori Ekzekutiv i Gazetës Insajderi, Parim Olluri ka folur rreth zgjedhjes së kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Olluri i ftuar në emisionin “Pressing”, ka përmendur disa nga problemet që po ndodhin në LDK sipas tij, përcjell Gazeta Insajderi. “Problemi i LDK-së është se duhet një reformë brutale, nuk...
Lajme

“Zv.ministri pa diplomë duke e inspektuar ditën e parë të shkollës, a vet edhe dy javë ia nis shkollës”

Zëvendësministri i Arsimit, Driton Bardheci, gjatë ditës së sotme ka inspektuar fillimin e fiti të ri shkollor, raporton Korrespodenti. Lidhur me këtë ngjarje, drejtori i Gazetës Insajderi, Parim Olluri ka ironisuar përmes një statusi në profilin e tij në facebook, duke pasur parasysh se edhe vet Driton Bardheci ende nuk...
Lajme

Sulmohet sërish Gazeta Insajderi, ja kënd e akuzon Parim Olluri

Sot rreth orës 19:00, Gazeta Insajderi është sulmuar sërish, kësaj radhe faqja e saj zyrtare në facebook. Drejtori i Insajderit, Parim Olluri, përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka akuzuar Florim e Ardian Alajn, të dytë sipas Ollurit të mbështetur nga nga Haki Abazi e Xhelal Sveçla,...