archiveNora Istrefi

ShowBiz

Pajtohen Tuna dhe Nora, fotografohen duke kaluar kohë bashkë

Pas ndarjes nga Roberti, duket se marrëdhëniet mes tashmë ish-kunatave po përmirësohen. Dyshja janë parë bashkë duke kaluar kohë me mikun e tyre të përbashkët, Vladrin Sahitin dhe bashkëshorten e tij. Të katërtit janë shihen në disa fotografi të siguruara nga lajmi.net, e me sa duket po mbajnë një takim...
ShowBiz

Nora Istrefi në darkë me zyrtarin e AAK’së

Javët e fundit një ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë ishte këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi, pas ndarjes me bashkëshortin e saj, këngëtarin e mirënjohur, Robert Berisha. Ndarjen e tyre e ka bërë të ditur Roberti përmes një postimi në rrjetet sociale. Por, nga ana e Norës nuk...
ShowBiz

Pas ndarjes së Roberit me Norën, vjen reagimi i Valdrin Sahitit

Pas dhënies fund të martesës së Rebert Berishës me këngëtaren, Nora Istrefi ka ardhur edhe reagimi i stilistit, Valdrin Sahiti, shkruan Gazeta Blic. Sahiti, me të parë lajmin e ndarjes së qiftit, ka komentuar në profilin zyrtar të Berishës, duke e cilësuar këtë si shembull për çdo qift të cilët...
ShowBiz

Roberti dhe Nora, përfundimisht i japin fund martesës

Muzicienti i njohur kosovar, Robert Berisha ka konfirmuar se është ndarë nga këngëtarja gjithashtu e njohur, Nora Istrefi. Roberti këtë e ka bërë përmes një shkrimi të publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 123 ndjekës. “Unë edhe Nora nuk jemi mo bashkë, por tanë jetën do jemi babi...
1 2 3 4
Page 3 of 4