archiveNora Istrefi

ShowBiz

Robert Berisha i bie pishman, i kërkon falje publikisht Nora Istrefit

Robert Berisha shfaqet i “penduar”. Ai ka bërë një deklaratë të papritur kundrejt këngëtares Nora Istrefi pas divorci, të cilës i ka kërkuar falje publikisht por ndonëse nuk ka dhënë arsye specifike kuptohet që i referohet ndarjes. “Norës do t’i kërkoja falje njësoj si mamit. Përveç faljeve dhe falenderimeve nuk...
ShowBiz

Kjo veshje nuk ia mban asetet ‘shpërthyese’ Norës

Kur është fjala për linja trupore perfekte, Nora është femra e cila renditet ndër të parat. Ajo në secilin imazh shfaqet e zjarrtë dhe gjithmonë ndodhet në krye të medieve rozë, shkruan “Kosovarja”. Me veshje të ndryshme dhe gjithmonë unike, Nora në secilin imazh vjen goditëse. Sidomos këtë herë ajo...
ShowBiz

Ky është djali që e shoqëron Nora Istrefin

Nora dhe Era Istrefi kanë udhëtuar për Greqi, me gjasë për këngën e radhës. Ka zëra që po thonë se motrat po vijnë sërish me duet Era dhe Nora kanë pasur edhe një bashkëpunim, që rezultojë i suksesshëm dhe që goditi tregun e muzikës. Motrat këngëtare aktualisht vetëm, pa ndonjë...
ShowBiz

E tepron Roberti, shikoni ҫfarë bën për t’i rënë në sy Norës

Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo. Nga martesa e tyre, ata kanë një vajzë të quajtur Renee. Të dy duket të jenë prindër shumë të kujdesshëm për vogëlushen. Pavarësisht të gjithave,...
ShowBiz

Nora Istrefi shfaqet përplot stil

Nora Istrefi e ka marrë gjithë vëmendjen. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, i ka realizuar foto të reja, rrugëve të Prishtinës, shkruan lajmi.net. Ajo e ka marrë gjithë vëmendjen e veshur me shumë stil, rroba të cilat i vinin në pah linjat trupore. Nora së fundmi ka qenë ndër...
1 2 3 4
Page 2 of 4