archiveNora Istrefi

ShowBiz

Poza të nxehta nga shtrati, kështu provokon Nora Istrefi

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret më të dashura por edhe më të komentuara të show bizit shqiptar. Ajo vjen elegante në çdo paraqitje të saj, ndërkaq format e saja trupore bëjnë që ajo të marrë vëmendje kudo. Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një video e...
ShowBiz

Nora pozon pa sutjena

Nora Istrefi, e cila ishte në qendër të vëmendjes nga mediat për shkak të pushimeve që i kaloi së bashku me vajzën e saj e Robertin, sot ka provokuar. Ai ka postuar një foto ku ka nxjerr në pah format teupore, derisa nuk ka veshur fare sutjena, raporton Gazeta Blic....
ShowBiz

U ribashkua me Robertin? – Nora më në fund tregon gjithçka

Këngëtarja, Nora Istrefi ka bërë një deklaratë lidhur me zërat se ajo dhe Robert Berisha janë ribashkuar pasi shkuan bashkë në bregdetin turk. Nora tha se nuk ka ribashkim mes tyre, ndërsa thotë se raportet me ish-burrin janë të njëjta sa i përket dashurisë, gjithsesi vazhdon të takohet me të...
ShowBiz

Nora Istrefi sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

25 marsi është datë e veçantë për këngëtaren. Artistja shqiptare ka vite që është pjesë e skenës muzikore e cila iu ka qëndruar besnik fansave dhe publikut me projekte të shumta muzikor qysh se nga debutimi i saj në muzikë. Nora Istrefi, përveç projekteve muzikore arrin shpesh të marr vëmendje...
ShowBiz

Nëna e Norës e sëmurë: Këngëtarja publikon foton nga spitali

Këngëtarja Nora Istrefi po kalon një periudhë të vështirë. Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë me dije se nëna e saj është sëmurë dhe se ka përfunduar e shtruar në spital. Ndër të tjera, në foton e publikuar në Instastory, Istrefi ka falenderuar stafin mjekësor që është kujdesur për të...
ShowBiz

Nora si zakonisht, bombardon me foto të nxehta

Këngëtarja Nora Istrefi ka bombarduar me një set të fotografive që ka shpërndarë në Instagram gjatë natës Nora Istrefi përveç që është e njohur me këngën e saj, ajo është e njohur edhe për fotot provokative në rrjetet sociale ku tregon anën seksi të saj. Të tilla janë fotot e...
ShowBiz

Nora Istrefi shkëlqen në pozat e fundit me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, që një kohë të gjatë po qëndron aktive sa i përket industrisë muzikore. Jo vetëm në këtë fushë, edhe në rrjete sociale ajo në mënyrë të vazhdueshme sjell imazhe nga më të rejat nga ajo. Nora gëzon një vend të veçantë në tregun muzikor,...
ShowBiz

Fustani i tejdukshëm ia zbulon krejt trupin Nora Istrefit

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi është një nga femrat më joshëse ne skenën muzikore shqiptare. Pasi gëzon një pamje fizike të lakmueshme, ekspozimet e shumta nuk mungojnë nga ajo. Duke u freskuar në det ajo nuk i ka kursyer as imazhet e shumta e tërheqëse ku aksidentalisht ka treguar më...
ShowBiz

Nora Istrefi “tërbon” fansat me pozat me bikini

Këngëtarja e dashur për publikun, Nora Istrefi, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon ditët e nxehta të verës në det. Së fundmi ajo shfaqet e veshur me një palë bikini rozë dhe Nora i ‘çmendi’ ndjekësit. Ajo vuri në pah format e saj të tonifikuara trupore...
1 2 3 4
Page 1 of 4