archiveNoizy

ShowBiz

‘Përplasje’ mes Getoar Selimit dhe Noizyt, ja arsyeja

Raportet jo të mira mes Getoar Selimit dhe Noizyt janë konfirmuar edhe njëherë. Në një koncert të mbajtur së fundmi në Londër, Noizy teksa po interpretonte “Jena Mbretër”, është ndalur disa herë tek pjesa ‘F**k Babarecords’. Ky moment është bërë viral në rrjet, duke u konsideruar si një ‘diss’ për...
ShowBiz

Sulmohet Noizy, ky është personi që e sulmoi

Kanë dalë detaje të reja nga ngjarja e pardjeshme ku reperi Noizy u sulmua në sheshin Skënderbej. Pardje reperi Noizy ishte i ftuar në një eveniment të mbledhur në qendër të Tiranës ku zhvilloheshin ndeshje Muay Thai. Mirëpo, mes tij dhe vëllait të ish-anëtarit të grupit Otr, Escobars është zhvilluar...