archiveNazlije Sherifi

Lajme

IKSHPK thotë se Nazlije Sherifi doli dy herë pozitiv në testin për COVID

19-vjeçarja Nazlije Sherifi nga Mitrovica, e cila vuante nga një sëmundje e veshkave, ka ndërruar jetë të dielën në Qendrën Klinike dhe Universitare. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka bërë të ditur se 19-vjeçarja përpos sëmundjes së saj ishte infektuar edhe me koronavirus. IKSHPK tregon në detaje...
Lajme

Lajm i kobshëm: Ndërroi jetë Nazlije Sherifi

Ka vdekur 19 vjeçarja Nazlije Sherifi, e cila po vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i saj, Iliri, përmes rrjetit social Facebook. “Allahu e deshti per vete ngase ishte engjull nga dita qe lindi. ALLAHU tmeshiroft ne xhennet motra ime 😭😭😭”, ka shkruar...