archiveNatyra Kuçi

Lajme

Arrestohet Dardan Molliqaj dhe pesë aktivistë të PSD-së

Kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj dhe pesë aktivistë të këtij subjekti politik janë arrestuar pak minuta më parë, raporton Gazeta Express. Lajmin e ka konfirmuar për Express, Natyra Kuçi zëdhënëse e kësaj partie. Policia e Kosovës ka arrestuar aktivistët e PSD’së, pasi të njejtët kanë kundërshtuar paraqitjen për media të...
Lajme

Zëdhënsja e PSD’së kritikon LDK’në e VV’në: Koalicioni i shpresës thoshin në fushatë

Zëdhënësja e Partisë Socialdemokrate, Natyra Kuçi, ka ironizuar me Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjen Vetëvendosje, pas debateve në seancën e sotme të Kuvendit. “Koalicioni i shpresës” thojshin në fushatë. Përplasja e shpresës” sot”, ka shkruar ajo. Nënkryetarja e kuvendit, nga radhët e Vetëvendosjes, Arbërie Nagavci, e kritikoi sot kryeminsitrin...
Lajme

Kuçi kritikon Qeverinë për mënyrën e menaxhimit të pandeminë

Zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuçi, ka kritikuar qeverinë Hoti për mënyrën e menaxhimit të Pandemisë, duke thënë se qeveria aktuale, njëjtë sikur e kaluara, po dështon në përballjen me COVID-19. “Qytetarët e vendit janë subjekte të vetëdijshme dhe jo qenie të nënshtrueshme. Në vend se të kërcënojmë, stigmatizojmë e dënojmë...
Lajme

Natyra Kuçi e quan tradhtar Albin Kurtin

Natyra Kuçi, e ka kritikuar kryeministrin, Albin Kurti për vendimin e heqjes së taksës. Anëtarja e Partisë Socialdemokrate, Natyra Kuçi, e ka kritikuar kryeministrin, Albin Kurti për vendimin e heqjes së taksës. Ajo përmes një statusi në Facebook ka shkruar se kur Ramush Haradinaj e kishte votuar demarkacionin, VV e...
Lajme

Natyra Kuçi: Albin Kurti i ndërron qëndrimet kur i konvenon

Kandidatja për deputete nga PSD-ja, Natyra Kuçi në “Blic Intervistë” ka thënë se Vetëvendosje është shembull që nuk duhet ndjekur, sa i përket ndërrimit të qëndrimeve dhe se partia e saj nuk do t’i ndjekë hapat e tyre. “Kjo mënyrë e politikëbërjes e tregon një fundosje dhe është shembull që...
1 2
Page 1 of 2