archiveMytaher Haskuka

Lajme

Milioneri i partisë që në slogan kanë të varfërit

Kryetari i Prizrenit Mytaher Haskuka në deklarimin e pasurisë në Agjencinë Antikorrupsion ka deklaruar se ka patundshmëri mbi 1 milion euro, të cilat thotë se i ka të trashëguara nga prindërit. Haskuka ka deklaruar se posedon tri shtëpi, njëra me vlerë 300 mijë euro, të cilën e ka blerë nga...
Lajme

Përurohen shtatoret e tre liderëve historik të Prizrenit

Janë përuruar shtatoret e tre liderëve historikë, Ymer Prizreni, Abdyl Frashëri dhe Sylejman Vokshi, në kuadër të shënimit të Vitit Mbarëkombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu, në Kompleksin Monumental të Lidhjes së Prizrenit. Përurimi i shtatoreve u bë nga Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, Kryeministri i Kosoves...
1 2
Page 2 of 2