archiveMozzik

ShowBiz

Mozzik ndalohet nga Policia, kjo është arsyeja

Reperi Mozzik është ndaluar nga Policia e Kosovës. Dy vëllezërit Aliu, Mozzik dhe Getinjo aktualisht ndodhen në Kosovë.Kjo u bë e ditur nëpërmjet publikimit të disa fotografive nga dyshja ku në njërën prej tyre shihet Mozzik i cili është ndaluar nga Policia e Kosovës. “Mozzik, t’thojsha mos u gut hehe”,...
1 2 3 4
Page 4 of 4