archiveMozzik

ShowBiz

Loredana paska vetëm një ‘problem’ me ‘Dhelpër dinake’

Loredana theu sot heshtjen në një intervistë ekskluzive për Alaudin Hamitin në NIN të Klan Kosova. Në intervistën që po vazhdon ende dhe që po transmetohet premierë në Youtube, rep-artistja më e kërkuar e momentit në nivel europian, foli për shumë gjëra në lidhje me jetën private dhe karrierën. Mes...
ShowBiz

Loredana i shkruan Mozzikut gjatë intervistës live

Loredana dhe Mozzik – këta dy emra kanë qenë së fundmi në të gjitha mediat rozë për shkak të ndarjes së tyre e cila ndodhi papritur. Çifti ndan një vajzë me emrin Hana dhe për shkak të saj, marrëdhëniet mes tyre janë të mira, kështu ka thënë Mozzik gjatë intervistës...
ShowBiz

Mozzik tregon pse u nda nga Loredana

Mozzik për portalin zviceran “20 min” ka pranuar se ndarja e tij me Loredanën ka ardhur si pasojë e sjelljes së reperes. Reperi gjithashtu ka treguar edhe për marrëdhëniet që ai dhe nëna e vajzës së tij i gëzojnë pas ndarjes, përcjellë albinfo.ch Çifti u nda pak pasi Loredana u...
ShowBiz

Publikohet kënga “Shqiptar” nga Mozzik dhe Unikkatil

Është publikuar bashkëpunimi i parë mes Mozzik dhe Unikkatil, njofton Klan Kosova. Kënga quhet “Shqiptar” dhe është realizuar nga Miksu dhe Macloud ndërkaq tekstin e kanë shkruar të dy reperët. Për këtë duet, Mozzik tha se i është plotësuar ëndrra. https://youtu.be/vN2fjnpc-rk...
1 2 3 4
Page 3 of 4