archiveMozzik

ShowBiz

Publikoi këngë me Kidën, Loredana i ‘kthehet’ Mozzikut

Në mesnatë, Mozzik dhe Kida publikuan këngën e tyre të re, të titulluar "PP". Kënga është 6 minuta e 30 sekonda dhe përbëhet nga dy pjesë: Paranojë dhe Pishman. "PP" është pritur shumë mirë nga publiku dhe ka thyer rekord në klikime. Menjëherë pasi dyshja publikuan këtë hit, Loredana i...
ShowBiz

Kadri Veseli, politikani i preferuar i Mozzikut

Mozzik krahas angazhimeve me projekte dhe albumin e ri që pritet ta lansoj gjatë muajit korrik, së fundi ka gjetur kohë për të iu përgjigjur pyetjeve të adhuruesve. Në pyetjet e shumta për jetën profesionale dhe private, Mozzik ndër tjera është pyetur edhe për politikë, saktësisht për politikanin e tij...
ShowBiz

Mozzik surprizohet nga vajza dhe Loredana live në NIN

Gjatë një interviste pa rezerva të Mozzikut në emisionin Nd’rrimi I Natës në Klan Kosova, ka ndodhur një surprizë. Artisti mori një befasi live nga vajza e tij Hana dhe Loredana. Në videon e përgatitur enkas për të, Hana I thotë Mozzikut “të dua babi”, duke e emocionuar shumë atë....
ShowBiz

Për Shën Valentin, Mozzik i bën “diss” Loredanës

Ashtu siç kishte premtuar, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re për Shën Valentin dhe po bën namin. Brenda pak orëve kënga është pranë 1 milion shikimeve dhe është pëlqyer shumë nga fansat. Vëmendje ka tërhequr teksti ku Mozzik e pyet personin që e ka lënduar: “Me kë rri...
1 2 3 4
Page 2 of 4