archiveMorena Taraku

ShowBiz

Morena me “këmbët lart” në BMW-në luksoze

Se bën jetë luksoze e dimë. Morena Taraku ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet se ishte në veturë derisa e shkrepi ‘selfien’, shkruan Syri Kosova. Ajo për të shtuar dozën e provokimit, këngëtarja çoi pak këmbën. Morena në këtë imazh shihet se ka ndryshuar shumë në fytyrë, madje,...
ShowBiz

Morena Taraku ngacmon ndjekësit me këtë postim në Instagram

Morena Taraku konsiderohet si një nga artistet me linjat më të përkryera. Morena Taraku ndonëse nuk është shumë aktive në muzikë, po vazhdon të rrëmbejë vëmendje me imazhet mjaft provokuese që po ndan, shkruan lajmi.net. Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa fotografi të reja nga oborri i vilës së saj...
ShowBiz

Morena Taraku testohet për koronavirus

Morena Taraku, është testuar për Sars-covid 19. Këngëtarja e bëri të ditur në profilin e saj zyrtar tiktok, shkruan portali GazetaBlic. Morena, ka publikuar një video duke iu treguar fansave se si bëhet testi. Ajo nuk e ka bërë publik rezultatin, por sigurisht se ka dalë negativ....
ShowBiz

Morena provokon në foton e re, zbërthen pantallonat

Modelja dhë njëherësh këngëtarja, Morena Taraku, vazhdon të mbetet një nga personazhet më të komentuara në estradën shqiptare. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta personale dhe profesionale, shkruan portali arbresh.info Morena së fundi, ka provokuar ndjekësit e saj me një...
ShowBiz

Kosovë – Angli: Morena Taraku i jep zemër Kosovës

Kosova do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kampanjën kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020, shkruan Periskopi. Në “Fadil Vokrri” zbarkon kundërshtari më i madh që ka ndeshur ndonjëherë Kosovën në Prishtinë, Anglia. Ndeshja fillon prej orës 18:00 dhe atmosfera në stadium pritet të jetë e jashtëzakonshme, pikërisht ashtu sic...
1 2
Page 1 of 2