archiveMilaim Zeka

Lajme

Milaim Zeka: Specialja ka arrestuar në Gjermani edhe Florim Ejupin

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka folur për arrestimin nga Specialja të Pjetër Shalës, ish-komandantit të UÇK-së nga zona Operative e Dukagjinit. Por Zeka ka thënë se Specialja ka arrestuar në Gjermani edhe Florim Ejupin. Ai me anë të një postimi në Facebook ka thënë se Shala ka...
Lajme

Pse po goditet kaq barbarisht e ballkanish, Meliza Haradinaj?!

Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka reaguar në lidhje me dorëheqjen e kandidates së AAK’së Meliza Haradinaj, nga pozita e ministres dhe nga partia në të cilën ishte. Reagimi i plotë i Zekës: Pse po goditete kaq barbarisht e ballkanish, Meliza Haradinaj?! Nuk e mbroje askend perpos...
ShowBiz

Besiana Mehmedi, Milaim Zekës: Jam thellësisht e emocionuar dhe me lot ndër sy teksa lexova këtë vlerësim dhe këto fjalë shpirti

Pas publikimit të këngës së Shkodran Tolajt “Nga Shkupi në Prekaz”, gazetari Milaim Zeka, përmes një postimi tejet emocionues ka thënë se ‘është e pamundur me i mbajt lotët , kur Shkodrani i thotë Adem Jasharit: Ti ja ktheve tokës perënditë’. “Faleminderit Shkodran. Faleminderit nusës tënde, Besianës, që të ka...
1 2 3 4 5 24
Page 3 of 24