archiveMeridona Qallakaj

ShowBiz

Pas suksesit me “Miss Kosova 2022” dhe “Miss Illyria 2022”, producenti Sherif Pacolli paralajmëron edhe dy evente bukurie për muajin tetor

Pas suksesit me “Miss Kosova 2022” dhe “Miss Illyria 2022”, spektakle këto që erdhën pas një pause disa vjeçare, producenti i “Lens Produktion” Sherif Pacolli paralajmëron edhe dy spektakle bukurie për sivjet, “Miss Globi’ dhe “Queen of The world”, të cilat do të mbahen në muajin tetor, raporton Korrespodenti. Producenti...