archiveMajlinda Zeka

ShowBiz

Majlinda Zeka lë pa fjalë ndjekësit me paraqitjen e fundit

Majlinda Zeka është një emër që përfolët shumë herë në mediet rozë, shkak kjo ndarja nga reperi i njohur shqiptar, Majk. Çdo paraqitje e Majlindës komentohet mjaft shumë sepse gjithmonë shfaqet e kuruar deri në detajin më të vogël, shkruan GazetaBlic.Kështu ka bërë edhe ditën e sotme ku është shfaqur...
ShowBiz

Majlinda Zeka çmend me foto nga plazhi

Majlinda Zeka është njëra nga modelet e cila shpesh bëhet pjesë e mediave rozë. Dhe shpesh herë në fokus, është jeta e saj private sidomos pjesa e lidhjes me reperin Majk pasi që dyshja kanë edhe një djal, Roanin. Majlinda, është aktive në rrjete sociale ku ndan postime të shumta...
ShowBiz

Majlinda të pasmet origjinale apo photoshop?

Jo rastësisht shpesh modelja kosovare Majlinda Zeka është krahasuar me Kylie Jennerin. Kjo për shkak të linjave bombastike për të cilat edhe bëhet temë e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”. Majlinda kohë pas kohë ka ndarë momente gjatë kohës tek sa bënte ‘gym’, ku falë punës së palodhshme ka arritur përmasa...