archiveLuis Suarez

Sporti

Suarez vajton pas ndeshjes: Luajtëm sikur fëmijë!

Sulmuesi uruguajan i Barcelonës, Luis Suarez është prekur shumë nga eliminimi i Ligës së Kampionëve. Liverpool ka rikthyer rezultatin ndaj Barcelonës – pas fitores së sotme 4:0 dhe tani ‘Reds’ do të luajnë në finalen e madhe të Madridit, përcjell GazetaBlic. Suarez ka kërkuar falje për tifozët e Barçës, pasi...