archiveLoredana Zefi

ShowBiz

Kështu duket Loredana e “zheshur” nga grimi

Reperja e njohur, Loredana është komentuar shumë shpesh rreth pamjes së saj, sidomos sa i përketë fytyrës dhe së fundmi ajo postoi një fotografi në të cilën u shfaq pa asnjë pikë grimi, transmeton Gazeta Metro. Ajo dhe Mozzik së bashku me vajzën e tyre kanë kaluar disa ditë pushimi...
ShowBiz

Mozzik bën një veprim të papritur në kohë zgjedhjesh

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, vazhdon të komentohet shumë për jetën private. Së fundmi, ai ka bërë me dije se është nisur në Dubai, teksa sot në vendin tonë po mbahen zgjedhjet paralamentare, shkruan GazetaBlic. Bashkë me të është edhe Loredana, e kjo u bë e ditur në imazhet që...
1 2 3 6
Page 1 of 6