archiveLoredana Zefi

ShowBiz

Loredana dhe Petra Z. “lidhin paqe”?

Kthesë e papritur: Reperja shqiptare nga Lucerni, Loredana Zefi dhe çifti nga Valisi, i cili kishte akuzuar atë se i kishte mashtruar, duke i përvetësuar qindra-mijëra franga, duket se kanë arritur një zgjidhje jashtë gjykatës. Siç është shkruar tashmë, Loredana Zefi thuhet se ka përvetësuar gjithsej 700.000 franga të një...
ShowBiz

Çmim marramendës: Kaq kushton ora që mban Loredana

Loredana sërish shfaqet me aksesorë super të shtrenjtë. Veshjet e Loredanës janë gjithmonë me shumë stil dhe në rroba të firmave të njohura botërore. E tillë është paraqitja e saj në një nga fotografitë e fundit në rrjetet sociale, ku reperja Zefi ka pozuar me një orë dore të markës...
ShowBiz

Publikoi këngë me Kidën, Loredana i ‘kthehet’ Mozzikut

Në mesnatë, Mozzik dhe Kida publikuan këngën e tyre të re, të titulluar "PP". Kënga është 6 minuta e 30 sekonda dhe përbëhet nga dy pjesë: Paranojë dhe Pishman. "PP" është pritur shumë mirë nga publiku dhe ka thyer rekord në klikime. Menjëherë pasi dyshja publikuan këtë hit, Loredana i...
ShowBiz

Rikthehet rasti i Loredanës, merret në pyetje nga prokurori

Reperja kosovare, Loredana Zefi është rikthyer bashkë me temën e skandalit që bëri bujë të madhe vitin e kaluar. Ajo dje është marrë në pyetje në zyrën e prokurorit publik në Luzern të Zvicrës. Loredana u shfaq në Prokurorinë e Luzernit në një veturë me targa gjermane, e shoqëruar nga...
1 2 3 5
Page 1 of 5