archiveLabinot Tahiri

ShowBiz

Labi insiston se nuk ka virus

Këngëtari Labinot Tahiri, ka përsëritur deklaratën e tij se nuk beson në ekzistencën e koronavirusit. Labi ka thënë se ai akoma nuk është infektuar nga ky virus dhe prandaj nuk beson në ekzistencën e tij, transmeton Zeri.info. “Thjesht e kam dhënë dhe qendroj mbrapa sepse akoma nuk më ka kap...
Lajme

Labi i bindur që Coronavirusi është rrenë

Këngëtari dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri është shprehur i bindur Coronavirusi nuk ekziston, shkruan Reporteri.net. Ai para gazetarëve në një protestë ku përfaqësues të estradës dhe hotyelierisë kërkuan që të lejohet mbajtja e dasmave ka thënë se ua ka zgjatur dorën 10 mijë personave dhe nuk është...
ShowBiz

Pas mbajtjes së maturës në Ulqin, Labi: Maturantë dilni edhe ju për të drejtat e juaja, do të këndoj falas në të gjitha maturat në Kosovë

Këngëtari i njohur nga Ferizaj, Labinot Tahiri, ditën e djeshme ka bërë thirrje për protestë para objektit të Ministrisë së Shëndetësisë në Prishtinë. Kjo për shkak se sipas MSH-së, dasmat dhe mbrëmjet muzikore nuk janë te lejuara të mbahen akoma si pasojë e COVID-19. Labi, i cili po shijon disa...
ShowBiz

Labi i bie pishman, largon videot e kërkon falje

Ish-deputeti, këngëtari e humanisti, Labinot Tahiri u bë goxha i përfolur në media ditëve të fundit. Kjo pas disa videove që i publikoi ku ishte si rrallë herë i mllefosur, shkruan gazeta inFokus. Këto erdhën pas një reagimi të tij, ku tha që do të thërret protesta nëse nuk lejohet...
ShowBiz

Fjolla Morina i del në mbrojtje Labinot Tahirit

Fjolla Morina i ka dalë në mbrojtje publikisht Labinot Tahirit. Pas marrjes së vendimit nga ministri Vitia, që si pasojë e parandalimit të përhapjes së Covid-19 të anulohen dasmat dhe ahengjet ka pasur reagime të shumta, shkruan lajmi.net. Më i zhurmshmi ka qenë Labi i cili ka kërkuar protestë. Ka...
Lajme

Reagon Leonora Jakupi pas thirrjes së Labit për protestë

Leonora Jakupi mendon se nuk është me vend thirrja e Labinot Tahirit për protestë. Labinot Tahiri mëngjesin e sotëm reagoi përmes një postimi të gjatë, pas njoftimit se gjatë këtij viti mund të anulohen dasmat e ahengjet e tjera familjare. Duke prezantuar masat e reja lehtësuese, ministri i Shëndetësisë, Arben...
1 3 4 5 6 7 13
Page 5 of 13