archiveLabinot Tahiri

ShowBiz

Pasuria marramendëse e Labinot Tahiri, i kalon milionat

Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka bërë deklarimin e pasurisë për Agjencionin Kundër Korrupsionit. Shtëpia ku banon Tahiri është 1,025.00 m2, vlera e së cilës është 370,000.00 euro. Tahiri ka deklaruar edhe truall, vlera e së cilës është mbi 300,000.00 euro. Tutje, Tahiri ka deklaruar edhe një...
ShowBiz

Pasi s’ka dasma, Labi merr një vendim befasues

Labinot Tahiri edhe një herë ka treguar zemërgjerësinë. Pas krizës ekonomike nga pandemia Covid-19 shumë biznese u goditën rëndë financiarisht, dhe për këtë këngëtari i njohur ka marr një vendim. Ai ka vendosur që të iu bëjë marketing pa para bizneseve në mënyrë që të iu ndihmojë në rimëkëmbje. Labi...
ShowBiz

Lejimi i dasmave, vjen reagimi i Labinot Tahirit

Këngëtari i njohur dhe ish-deputeti, Labinot Tahiri, i është gëzuar lajmit për vendimin e lejimit të dasmave që nga data 1 korrik. Ai përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Facebook”, ka uruar dasmorët duke thënë se kur bën mirë gjen mirë. Ai po ashtu falënderoi...
Lajme

Labinot Tahiri i gatshëm t’i ndihmojë Arianit të vogël

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri është shprehur i gatshëm të marrë përsipër për t’i ndihmuar Arianit i cili është duke vuajtur nga leukemia akute. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Tahiri ka bërë të ditur se ka dhuruar 1000 euro për t’i dal në ndihmë...
1 2 3 4 5 6 13
Page 4 of 13