archiveLabinot Tahiri

ShowBiz

Pasi s’ka dasma, Labi merr një vendim befasues

Labinot Tahiri edhe një herë ka treguar zemërgjerësinë. Pas krizës ekonomike nga pandemia Covid-19 shumë biznese u goditën rëndë financiarisht, dhe për këtë këngëtari i njohur ka marr një vendim. Ai ka vendosur që të iu bëjë marketing pa para bizneseve në mënyrë që të iu ndihmojë në rimëkëmbje. Labi...
ShowBiz

Lejimi i dasmave, vjen reagimi i Labinot Tahirit

Këngëtari i njohur dhe ish-deputeti, Labinot Tahiri, i është gëzuar lajmit për vendimin e lejimit të dasmave që nga data 1 korrik. Ai përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Facebook”, ka uruar dasmorët duke thënë se kur bën mirë gjen mirë. Ai po ashtu falënderoi...
Lajme

Labinot Tahiri i gatshëm t’i ndihmojë Arianit të vogël

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri është shprehur i gatshëm të marrë përsipër për t’i ndihmuar Arianit i cili është duke vuajtur nga leukemia akute. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Tahiri ka bërë të ditur se ka dhuruar 1000 euro për t’i dal në ndihmë...
ShowBiz

Labi insiston se nuk ka virus

Këngëtari Labinot Tahiri, ka përsëritur deklaratën e tij se nuk beson në ekzistencën e koronavirusit. Labi ka thënë se ai akoma nuk është infektuar nga ky virus dhe prandaj nuk beson në ekzistencën e tij, transmeton Zeri.info. “Thjesht e kam dhënë dhe qendroj mbrapa sepse akoma nuk më ka kap...
Lajme

Labi i bindur që Coronavirusi është rrenë

Këngëtari dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri është shprehur i bindur Coronavirusi nuk ekziston, shkruan Reporteri.net. Ai para gazetarëve në një protestë ku përfaqësues të estradës dhe hotyelierisë kërkuan që të lejohet mbajtja e dasmave ka thënë se ua ka zgjatur dorën 10 mijë personave dhe nuk është...
1 2 3 4 11
Page 2 of 11