archiveLabinot Tahiri

Lajme

Labinot Tahiri humb një familjar

Me një postim në llogarinë e tij ‘Facebook’, Labinot Tahiri ka treguar se i ka vdekur axha i tij, Ekrem Tahiri. Këngëtari Labinot Tahiri ka humbur një familjar. Me një postim në llogarinë e tij ‘Facebook’, Labinot Tahiri ka treguar se i ka vdekur axha i tij, Ekrem Tahiri. Me...
Lajme

Labinot Tahiri thyen rregullat e komunikacionit LIVE në Facebook

Këngëtari deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri, ka postuar një video live ku shihet duke vozitur veturën dhe njëkohësisht duke komunikuar direkt me përcjellësit e tij në Facebook. Ky veprim, me rregullat e komunikacionit është i ndaluar për vozitësit, shkruan Insajderi. Në raste të tilla,...
Lajme

Labi i vë sërish kusht Qeverisë: Nëse e doni votën time…

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga AKR-ja ka dalë me një kusht të ri për Qeverinë, pak javë pasi kushtëzoi mbështetjen ndaj ekzekutivit me emërimin e një ministri nga qyteti i tij i lindjes, Ferizaj. Ai publikoi një deklaratë të xhiruar në Facebook me të cilën i bën thirrje Qeverisë...
ShowBiz

Labi e krahason veten me Ronaldon: Shylevek e ka ba Zoti

Labinot Tahiri- Labi është një nga politikanët, por edhe këngëtarët më të diskutuar kosovar. Duket që punët si në politikë ashtu edhe në karrierën artistike muzikore po i shkojnë si mos më mirë. Labi madje është rikthyer fuqishëm pranë fansave të tij, ku nuk po mungon në mbrëmje e evente...
ShowBiz

Është ende adoleshent, por djali i Labit hap biznes të ri

Labinot Tahiri përmes rrjeteve sociale ka dhënë një lajm për djalin e tij, Eltonin. Labinot Tahiri ka njoftuar të gjithë ndjekësit se djali i tij adoleshent po hap një restorant rreth lumit Nerodime, shkruan lajmi.net. Këngëtari ka bërë të ditur se djali i tij Eltoni është bashkëpronar i këtij biznesi...
1 11 12 13
Page 13 of 13