archiveKim Kardashian

ShowBiz

Kim Kardashian ndahet nga Kanye West!

Mediat e huaja së fundmi kanë raportuar se Kim Kardiashan dhe reperi Kanye West po jetojnë të ndarë. Sipas burimeve,mes tyre gjërat nuk kanë qenë mirë prej muajsh,por dyshja ka vendosur të mos divorcohet për shkak të fëmijve. Kim dhe Kanye kanë 4 fëmjë: North, 7 vjeçe, Saint, 5 vjeç,...
ShowBiz

Një trup si Kim Kardashian (FOTO)

Kim Kardashian është e bekuar me famë, pasuri, fëmijë të adhurueshëm, dhe me një fundshpinë, që shumica e vajzave duan ta kenë. Edhe pse nuk publikon shumë foto nga palestra si motra e saj Khloe, Kim i kushton shumë kohë mbajtjes së trupit në formë. “Edhe pse axhenda e saj...
ShowBiz

Kim Kardashian shfaqet tërheqëse në bikini nga plazhi

Modelja e njohur amerikane, Kim Kardashian, ka marrë vëmendje me imazhet e fundit në pushime. Kardashian është shfaqur në bikini me ngjyrë rozë, duke theksuar linjat trupore. Nga pozat që po publikon vazhdimisht, modelja duket se po kalon kohë të mirë në pushime. https://www.instagram.com/p/CEjtnFegobE/?utm_source=ig_embed&ig_mid=B197B947-102E-4540-A6F6-7686182D886A Ndryshe, Kim Kardashian, kohëve të fundit...
ShowBiz

​Kim shfaq asetet e bujshme në plazhin e Meksikës

Kim Kardashian ka treguar linjat e saj të famshme në bikini rozë të nxehtë ndërsa pozon në një foto-sesion seksi në Meksikë. Ylli i realitetit 39-vjeçar vërtetoi se i pëlqen të punojë shumë, pasi iu rikthye detyrave profesionale duke pozuar në Cabo San Lucas. Personaliteti i ‘Keeping Up with the...
ShowBiz

Fuqia e vetullave: Si do dukeshin VIP-at me vetulla të tjera

E keni kuptuar se sa shumë ndikojnë vetullat në harmoninë e fytyrës suaj apo jo? Fuqia e tyre është aq e madhe sa pa frikë mund të themi se vetullat kanë vendosur edhe standarte bukurie. Aktualisht, shumica e vajzave përshembull, qofshin të njohura ose jo, po shkojnë drejt vetullave natyrale;...
ShowBiz

Kim Kardashian dështon me Photoshopin, duket si Toni Braxton

Duket se Kim Kardashian ishte aq e zënë për të lansuar linjën e saj më të re të produkteve të bukurisë, sa nuk ka arritur ta shohë se fotografia e saj nuk duket aspak si ajo. Por, fansat ishin të “pamëshirshëm”. Ata menjëherë komentuan duke thënë se fotografia ishte edituar...
1 2
Page 1 of 2