archiveKida

ShowBiz

Kidës për pak që t’i shihet pjesa intime me këtë veshje

Kida është një këngëtare e dalluar në mediat rozë. Duke qenë e veçantë ajo gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Pasi që është provokuese në të gjitha imazhet që publikon, Kida menjëherë tërheqë vëmendje të madhe. Por, në veshjen e fundit ajo e ka tepruar me veshjen që ka bërë,...
ShowBiz

Publikoi këngë me Kidën, Loredana i ‘kthehet’ Mozzikut

Në mesnatë, Mozzik dhe Kida publikuan këngën e tyre të re, të titulluar "PP". Kënga është 6 minuta e 30 sekonda dhe përbëhet nga dy pjesë: Paranojë dhe Pishman. "PP" është pritur shumë mirë nga publiku dhe ka thyer rekord në klikime. Menjëherë pasi dyshja publikuan këtë hit, Loredana i...
ShowBiz

Kida e thotë publikisht: Nuk kam bërë seks asnjëherë!

Kida është vënë në siklet derisa është pyetur troç për jetën e saj personale. Kida është një ndër këngëtaret që e ka fituar suksesin shumë shpejt. Këngët i saj janë kthyer në hite menjëherë. E ftuar pasditen e sotme në ‘Pop Culture’, Kida ka dhënë një intervistë për Kelvi Kadillin,...
ShowBiz

Erdhi superhiti, Kida publikon këngën “Mall”

Këngëtarja e njohur shqiptare Kida ka publikuar këngën më të re. Kënga me titull “Mall” pritet të jetë një nga hitet e radhës, shkruan Indeksonline. Më poshtë mund të dëgjoni këngën më të re. https://youtu.be/IIYAMOb22WE...
ShowBiz

Befason Kida: Nuk kam bërë kurrë seks

Kida është vënë në siklet derisa është pyetur troç për jetën e saj personale. Kida është një ndër këngëtaret që e ka fituar suksesin shumë shpejt. Këngët i saj janë kthyer në hite menjëherë. E ftuar pasditen e sotme në ‘Pop Culture’, Kida ka dhënë një intervistë për Kelvi Kadillin,...
ShowBiz

Kida tregon sa të mëdha i ka të pasmet

Kida është njëra prej këngëtarëve që sivjet ka zgjuar interesim me fotot e saj në Instagram. Kështu ka bërë edhe kohëve të fundit ku ajo ka postuar disa foto me xhinse dhe një këmishë ngjyrë portokalli. Por, përpos këngëve, që nuk kanë qenë shumë si viteve tjera për Kidën, ajo...