archiveJeta Xharra

Lajme

Infermieri i reagon Jeta Xharrës: E pandershme të akuzohen të gjithë mjekët, prej 10 muajsh kanë bërë të pamundurën për t’u ndihmuar qytetarëve

Infermieri i QKUK’së, Fitim Havolli, ka reaguar pasi mbrëmë emisioni “Jeta në Kosovë” me Jeta Xharrën intervistoi disa persona brenda Infektivës, duke raportuar se atje ka parregullsi të shumëta, shkruan Gazeta Metro. Havolli përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook tha se është e pandershme dhe aspak etike, të ketë...
Lajme

Zyrtarja e Vetëvendosjes vjen me një propozim: Jeta Xharra të bëhet Presidente e Kosovës!

Çështja e postit të presidentit vazhdon që ta “zva rrit” nënshkrimin e një koalicioni të mundshëm ndërmjet VV-së dhe LDK-së. Mirëpo, zyrtarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Donika Gashi, përmes një postimi në Facebook, ka pro pozuar Jeta Xharrën për Presidente kons ensuale. Postimi i saj i plotë pa ndërhyrjen e redaksisë:...
Lajme

“Ëndrra e Milosevicit po plotësohet, Kosova po zbrazet”

Numri i të rinjve të interesuar për të lëshuar Kosovën është çdo ditë e në rritje. Kjo vërtetohet edhe nga rendet e gjata para ambasadave në Kosovë, shkruan KultPlus. Gazetarja Jeta Xharra ka hasur sot dhe çdo ditë në këtë pamje që padyshim nuk është e pëlqyer për askënd. Ajo...