archiveJennifer Lopez

ShowBiz

​Asnjëherë më e nxehtë: Jennifer Lopez me bikini rozë

Në momentin që Jennifer Lopez heq bikini, gjithçka ndalet. Këngëtarja amerikane me origjinë latine, e cila ka qenë në listën e grave më të bukura në botë për vite me radhë, tani ka treguar një figurë të përsosur me bikini rozë në plazh, dhe shumë prej tyre u habitën. Linja...
ShowBiz

Disa nga skenat e nxehta të JLo-së nga filmi i ri

Jennifer Lopez ka treguar në filmin e saj më të ri fizikun e saj përfekt por edhe aftësitë e saj prej striptiste në të brendshme seksi derisa ajo ka përformuar me Usher edhe pa prapaskenave nga filmi Hustlers. Filmi i saj i ri, “Hustlers, ka hapur javën me numra të...
ShowBiz

Jennifer Lopez tregon një sekret që nuk e keni ditur për të

Jennifer ka folur haptazi për gjithë gjërat që ka mësuar që prej filmit të saj të parë 25 vite më parë, të titulluar “Selena”. Ajo tha se “rrugëtimi drejt të qenit e përmbushur me veten” ishte mësimi më i vyer në jetë dhe e bëri të zbuloi kuptimin e lumturisë....