archiveIsa Mustafa

Lajme

Isa Mustafa me kritika të forta për Albin Kurtin

Ish-kryetari i LDK-së Isa Mustafa, ka folur për zhvillimet e fundit në Kosovë që kanë të bëjnë kryesisht me menaxhimin e pandemisë nga Qeveria Kurti II – që së fundi mori masa të reja antiCOVID-19 derisa refuzoi vaksinat nga Shqipëria. Prej sot kanë hyrë në fuqi masat e reja antiCOVID-19...
Lajme

Çun Lajçi ‘godet’ Isa Mustafën: Unë fola për m’u sha!

Aktori i njohur, Çun Lajçi, përmes një postimi në facebook ka hedhur kritika të rënda ndaj ish kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa. “Nguli thundrat n’akull Isa Mustafa e prite pranverën me ti shkri rrajët, se vallahi t’ka ikë fryma e Rugovës, t’cilën kurrë s’e deshte e njizetë vjet rrejte!”, shkruan...
Lajme

Ja nga kush frikësohet Isa Mustafa se do t’ia marrë partinë

Rezultati më i dobët në historinë e partisë ka tensionuar situatën brenda Lidhjes Demokratike të Kosovës. Teksa po tentohet të gjendet përgjegjësi dhe arsyet që kanë çuar në një rezultat të tillë, kanë filluar edhe përplasjet brenda. Kreu në dorëheqje i partisë, Isa Mustafa, i është kundërpërgjigjur dje Lumir Abdixhikut,...
1 2 3 4 26
Page 2 of 26