archiveHaxhi Krasniqi

Sporti

Haxhi Krasniqi, imazhi kryesor parfumit “Shqipëria Ime”

Thonë se shqiptarët janë popull i suksesshëm, e këtë e dëshmojnë shumë sportistë, biznesmenë e shumë artistë në mbarë botën. Përveç suksesit, nuk pushon kurrë dëshira që të thyhen të gjitha idetë se shqiptari nuk mundet e nuk ia del në secilën sferë. Së fundi, marka e luksit “Jola Hasimi_Made...
Sporti

Robin Krasniqi flet për lidhjen me Heidin

Disa javë më parë, Prive në rubrikën “E vërtetë, e pavërtetë” zbuloi se Robin Krasniqi dhe Heidi Lushtaku janë ribashkuar pas ndarjes. Lajmi që u raportua bazuar në burime tejet të sigurta, është konfirmuar më në fund edhe nga vetë bokseri i njohur. I ftuar në “Shiko kush luan”, ai...
Sporti

Ribashkohen Robin Krasniqi dhe Heidi Lushtaku

Boksieri i njohur shqiptar, Haxhi Robin Krasniqi, dhe modelja Heidi Lushtaku për vite me radhë kanë qendër ndër çiftet më të komentuar në media rozë. Çifti që për shumë vite qëndruan të fejuar, i dhanë fund lidhjes në muajt e parë të këtij viti. Fillimisht gjithçka u mbajt sekret, derisa...
Sporti

Haxhi Krasniqi është kampion i botës

Robin Haxhi Krasniqi është kampion i botës në kategorinë gjysmë të rëndë të boksit profesionist në WBA dhe IBO. Krasniqi në Magdeburg të Gjermanisë e ka mposhtur në mënyrë spektakolare gjermanin Dominic Bosel, kampionin e derisotëm, raporton Gazeta Objektiv. Krasniqi deri te fitorja arriti me një nokaut të jashtëzakonshëm në...
1 2 3
Page 1 of 3