archiveHaxhi Avdyli

Lajme

Një tjetër deputet i LDK-së mposht Coronavirusin

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, ka njoftuar se është shëruar plotësisht nga COVID-19. Avdyli ka shkruar në Facebook se pas 3 jave izolim IKSHP-ja e ka shpallur si të shëruar nga koronavirusi pas testit negativ. “Nga dje, pas testit negativ dhe kritereve të OBSH-së, IKSHP, më ka shpallur të shëruar...
Lajme

Deputeti i LDK-së po shërohet nga Covid-19

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, para pak ditëve u konfirmua si pozitiv me Covid-19. Ai përmes një postimi në Facebook po deklaron se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe po shkon drejt përmirësimit. Dhe se simptomat e koronavirusit tashmë nuk janë prezente shumë në trupin...
Lajme

Katër deputetë të LDK-së pozitivë me Covid-19, flasin 2 prej tyre

Katër deputetë të Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, kanë dalë pozitivë në testin për Covid-19. Burime të cituara nga mediat e Prishtinës bëjnë të ditur se katër deputetët e LDK-së që kanë rezultuar pozitiv janë: Arben Gashi, Kujtim Shala, Haxhi Avdyli dhe Visar Hoti. Sipas...
Lajme

Konfirmohet, deputeti i LDK-së me Covid-19

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka konfirmuar se është infektuar me Covid-19. Avdyli ka thënë se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe është vetëizoluar sipas rekomandimeve që ka marrë nga...
1 2 3
Page 1 of 3