archiveGzim Kelmendi

Lajme

Kelmendi me një urim të veçant për Hotin

Kryetari i Partisë Fjala, Gëzim Kelmendi ka uruar Avdullah Hotin për postin e kryeministrit të ri të Kosovës. Ai thotë se për dallim nga urimi që i bëri Kurtit, do ta “diskriminoj” Hotin, pasi thotë se ky i fundit beson në Zotin dhe njëshmërinë e tij, shkruan Reporteri.net. Postimi Kelmendit:...