archiveGold AG

ShowBiz

Gold Ag blen apartament në Prishtinë

Reperi i njohur kosovar Gold Ag, është bërë me apartament në Prishtinë. Lajmin e bëri të ditur reperi me një postim në Instastory, ku ripostoi disa imazhe teksa ka nënshkruar kontratën për banimin e ri. “Ju faleminderit Gold AG që besuat dhe u bëtë pjesë e Iconic Story. Urojmë që...
ShowBiz

Gold AG kërkon lejimin e shamisë, i bashkohet peticionit

Në rrjete sociale tash e sa ditë ka filluar një kampanjë për ndryshimin e udhëzimit administrativ për lejimin e shamisë në shkolla. Ndërsa sot është lansuar websajti për peticionin për ndryshimin e këtij udhëzimi, shkruan lajmi.net. Këtë peticion e ka përkrahur edhe artisti i njohur shqiptar Gold Ag me anë...
1 2 3 8
Page 1 of 8