archiveGenta Ismajli

ShowBiz

Brenda shtëpisë së Genta Ismailit (VIDEO)

Në videon e mëposhtme keni mundësi të shihni shtëpinë luksoze të Genta Ismajlit, të cilën e pati prezantuar disa vite më parë në emisionin Prive. Theksojmë se këngëtarja tani është në lidhje me biznesmenin turk Usta, me të cilin po udhëton gjithandej botës duke kaluar kohë kualitative bashkë. Ditëve të...
ShowBiz

Kështu duket Genta Ismajli, pa filtra

Këngëtarja, Genta Ismajli ka publikuar një video në Instagram pa makijazh. Ajo është aktive me postime nga më të ndryshmet në rrjete sociale dhe nuk ka hezituar ta postojë edhe një video më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim, shkruan portali GazetaBlic. Genta, është shfaqur pa makijazh dhe ka...