archiveGenc Nuza

Sporti

‘Forja’ më e fortë e vitit, Genc Nuza bëhet hit botëror

Gjyqtari kosovar i licencuar nga FIFA, Genc Nuza, e “vodhi” shfaqjen në mbrëmjen e yjeve në stadiumin “Fadil Vokrri” të shtunën, duke ia bërë një trik Muharrem Sahitit që nxiti të qeshura në gjithë stadiumin. Gjithcka ndodhi në ndeshjen bamirësisë mes ekipit të kapitenit Granit Xhaka dhe kapitenit Milot Rashica...