archiveGani Geci

Lajme

Gani Geci komenton lotët e Ramush Haradinajt

Pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale. Së fundmi njëri nga shtatë vëllezërit Geci, Esati, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit. Geci shkruan se, është për të ardhë keq kur i sheh lotët e një kryeministri që jep dorëheqja nga pozita, duke shtuar se kjo...
ShowBiz

Gold AG pozon krah Gani Gecit, ja çka shkruan në statusin e tij

Reperi shqiptar, Arian Agushi ka publikuar një fotografi përkrah ish-deputetit, Gani Geci. Reperi nga Presheva, Gold AG në Instagram sot ka sjell një imazh pranë ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës, Gani Gecit, shkruan lajmi.net. “Tungatjeta @gani_geci ☕️”, ka shkruar Ariani bashkangjitur fotos. Gold AG përndryshe vazhdon të jetë shumë aktiv...
Lajme

Gani Geci e ndërron mbiemrin për shkak të Sabit Gecit

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Gani Geci ka paralajmëruar se do ta ndërroj mbiemrin e tij dhe se do ta bëj Bajraktri, ashtu siç e kishte edhe gjyshi i tij.Krejt kjo vjen për arsye të Sabit Gecit, të cilit sot i është bastisur shtëpia nga Njësia Speciale e Policisë së...
Lajme

Kërset kallashi në familjen Geci në Lllaushë

Familja e ish-deputetit, Gani Geci në Llaushë të Skenderajit, këtë vikend e ka pasur pak më ndryshe se ditëve të tjera. Në familjen Geci ka pasur shumë familjar e miqë të cilët ishin mbledhur për festuar, pasi kësaj familje i janë shtuar edhe dy meshkuj, shkruan Magazina.al. Për binjakët e...
1 2 3 4
Page 4 of 4