archiveGani Geci

Lajme

Gani Geci tregon se si ka ndodhur vrasja e Sandokanit

Ish-deputeti i LDK’së, Gani Geci, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Geci ndër të tjera ka folur dhe për vrasjen e Abedin Rexhës- Sandokanit. “Kanë filluar tendencat kundër neve dhe ishin filluar të na izolojnë neve të LPK’së. Te shtëpia e dajve kishte ardhur Ymer Ymeri...
Lajme

Kështu shkruante Washington Post për Gani Gecin para 21 viteve

Washington Post, kishte bërë një reportazh për familjen Geci, gjatë luftës së fundit në Kosovë, saktësisht me datë 6 dhjetor të vitit 1998. Jeffrey Smith, në një shkrim të titulluar, ‘’Në Kosovë, jeta në mes të rrënojave”, rrëfente se si në kompleksin familajr të familjes Gecit, në atë familje ku...
Lajme

Gani Geci komenton lotët e Ramush Haradinajt

Pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale. Së fundmi njëri nga shtatë vëllezërit Geci, Esati, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit. Geci shkruan se, është për të ardhë keq kur i sheh lotët e një kryeministri që jep dorëheqja nga pozita, duke shtuar se kjo...
1 2 3 4
Page 3 of 4