archiveGani Geci

Lajme

Ish-deputeti i LDK-së ftohet nga Gjykata Speciale

Gani Geci është ftuar nga Gjykata Speciale. Ai këtë njoftim e dha përmes një postimi në facebook. Postimi i tij pa ndërhyrje: Te dashur miq Pas marrjes në pyetje të presidentit të Republikës së Kosovës nga Gjykata Speciale e Republikës së Kosovës me seli në Hagë, dje pas dite kam...
Lajme

Rrëfehet Gani Geci: Kush po e kërcënon atë? (VIDEO)

Të mërkurën (22 korrik, 2020) Gani Geci nga Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një videoje që ka postuar në llogarinë e tij në Facebook, ka bërë të ditur se ka marrë informatë nga disa vende mike të Kosovës që merren me siguri, se jeta e tij mund të jetë në...
Lajme

Gani Geci reagon ashpër, kërkon dorëheqjen e Armend Zemajt

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci ka kërkuar dorëheqjen e Ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj, pas rritjes së numrit të infektimeve me COVID-19 dhe për rritjen e numrit të vdekjeve në Infektivë. Me anë të një postimi në rrjetin social Faecbook, Geci ka thënë se shëndetësia nuk është...
Lajme

Shkarkimi i Vjosa Osmanit, Gani Geci befason me reagimin

Ish-deputeti i Kosovës, Gani Geci i ka reaguar ashpër pas shkarkimit të Vjosa Osmani, nga Isa Mustafa. Geci në një shkrim në profilin e tij në ‘facebook’, thotë se ata që sot shkarkuan Vjosa Osmanin, dje ishin armiqtë e Ibrahim Rugovës. Reagimi i Gecit në Facebook: Ata që dje e...
Lajme

Gani Geci: Albin Kurti ka qenë me PDK’në

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, e ka lidhur formimin e Lëvizjes Vetëvendosjes me Partinë Demokratike të Kosovës. Geci ka thënë se Vetëvendosje ka dalë nga PDK-ja. Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Geci, ka thënë se kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka qenë me Partinë Demokratike të...
Lajme

Gani Geci flet për luftën e tretë Botërore!

Ish deputeti i LDK-së nga Skenderaj, Gani Geci, nuk ka hezituar të flas edhe për teorit konspirative që janë hapur kohëve të fundit për luftën e tretë botërore! Shikoni çfarë thotë për luftën e tretë botërore dhe për 40 mijë ushtarë që kanë ardhur në Evropë kohëve të fundit. Minuta...
1 2 3 4
Page 2 of 4