archiveGani Geci

Lajme

Shkarkimi i Vjosa Osmanit, Gani Geci befason me reagimin

Ish-deputeti i Kosovës, Gani Geci i ka reaguar ashpër pas shkarkimit të Vjosa Osmani, nga Isa Mustafa. Geci në një shkrim në profilin e tij në ‘facebook’, thotë se ata që sot shkarkuan Vjosa Osmanin, dje ishin armiqtë e Ibrahim Rugovës. Reagimi i Gecit në Facebook: Ata që dje e...
Lajme

Gani Geci: Albin Kurti ka qenë me PDK’në

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, e ka lidhur formimin e Lëvizjes Vetëvendosjes me Partinë Demokratike të Kosovës. Geci ka thënë se Vetëvendosje ka dalë nga PDK-ja. Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Geci, ka thënë se kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka qenë me Partinë Demokratike të...
Lajme

Gani Geci flet për luftën e tretë Botërore!

Ish deputeti i LDK-së nga Skenderaj, Gani Geci, nuk ka hezituar të flas edhe për teorit konspirative që janë hapur kohëve të fundit për luftën e tretë botërore! Shikoni çfarë thotë për luftën e tretë botërore dhe për 40 mijë ushtarë që kanë ardhur në Evropë kohëve të fundit. Minuta...
Lajme

Gani Geci: Oferta e Anton Qunit është një ofertë shqiptare!

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci, ka mbështetur propozimin e Anton Qunit, për mundësinë e dytë të koalicionit. Ai ka thënë se kjo ofertë është një ofertë e mirë dhe shqiptare. “Oferta e Anton Qunit është ofertë shqiptare dhe oferta më e mirë në këtë kohë të koronavirusit.”...
Lajme

“Kur hyp me e krasit lisin, mos i msho asaj dege ku je ti”

Gani Geci i Lidhjes Demokratike të Kosovës e ka sqaruar çështjen e votës së vajzës së tij deputete, Marigona Geci, kundër mocionit të nisur nga LDK-ja. Ai po ashtu ka thënë se Kurti e ka goditur shtyllën kryesore të partisë së Isa Mustafës dhe është rrëzuar bashkë me të. “Ka...
1 2 3
Page 1 of 3