archiveFushë Kosovë

Lajme

Zjarr i madh në Fushë Kosovë

Një zjarr i madh ka përfshirë një pjesë të qytetit të Fushë Kosovës, saktësisht në afërsi të lagjes ‘Akarada’ në afërsi të hekurudhave. Sipas informacioneve të dhëna nga lexuesit e Gazetës Express thuhet se zjarri vazhdimisht po rritet, ndërsa zjarrfikësit ende nuk janë parë në vendin e ngjarjes për ta...
Lajme

Rrahje në Fushë Kosovë, dy persona u bënë për spital

Në rrugën “28 Nëntori” në Fushë Kosovë dy viktima meshkuj shqiptar kanë raportuar në polici se në shkaqe të panjohura janë sulmuar fizikisht nga disa të dyshuar të panjohur. Sipas raportit të Policisë, viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit pas tretmanit mjekësor janë liruar./Indeksonline/...
1 2 3
Page 3 of 3