archivefitnes

ShowBiz

Mbretëresha e fitnesit që po “djeg” rrjetin me foto hot!

Quhet Josefine Forsberg por nuk asnjë lidhje me mesfushorin e Suedisë dhe Leipzig, Emil Forsberg. Ajo është një modele amerikane e apasionuar pas motorave por sëfundmi mund të cilësohet edhe si mbretëresha e fitnesit. Josefine i kushton shumë rëndësi palestrës dhe kjo dallohet qartë në fizikun e saj ku spikasin...