archiveFisnik Syla

ShowBiz

Pamje nga shtëpia luksoze ku jeton Fjolla me biznesmenin Fisnik Syla

Estradës shqiptare i është shtuar tash e dy muaj edhe një çift i ri. Bëhet fjalë për këngëtaren Fjolla Morina dhe të dashurin e saj Fisnik Sylën. Nga fotot që postojnë dyshja vërehet se ata po shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin, pavarësisht gjitha kritikave e thashethemeve.Fjolla Morina edhe para zyrtarizimit...