archiveFisnik Ismajli

Lajme

Fisnik Ismaili tallet me Albin Kurtin: Cërrc, as protesta s’ka më

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismali, është tallur me ish-kryetarin e partisë së tij, Albin Kurti. Ismaili përmes një postimi në Facebook ka thënë se tashmë janë harruar protesta dhe më s’po del askush në rrugë. Ai ka lavdëruar partinë e tij që është bërë pjesë e dialogut me...
Lajme

Fisnik Ismaili: Albini u kënaqke kur shajsha sa isha në Vetëvendosje

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Fisnik Ismaili është bërë qendër e kritikave për shkak të fjalorit të tij. I njohur për përdorimin e një fjalori, shpeshëherë banal, Ismailit tani po i vihen në pah disa statuse në rrjetin social, Facebook dhe shkëmbime komentesh, ku ai përdorë fjalë banale. Por, është interesant...
Fun

Deputeti Ismaili shahet me komentuesit në Facebook

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Fisnik Ismaili është përfshirë në një debat banal me një qytetar në një grup në rrjetin social Facebook. E ka ofenduar një qytetar, pasi paraprakisht i njëjti person e kishte ofenduar atë. E gjithë përplasja me fjalor vulgar nisi kur një qytetar ofendoi Ismailin në Facebook....
Albin Kurti
Lajme

Kështu e injoroi Albin Kurti ish- bashkëpartiakun e tij Fisnik Ismajli

Albin Kurti ka falënderuar të gjithë deputetët e Kuvendit të Kosovës që morën pjesë në protestën e organizuar nga Vetëvendosje, përveç deputetit të PSD-së, Fisnik Ismalii. Në fjalimin e Kurtit ku ai ka falënderuar të gjithë qytetarët që kanë marrë pjesë në protestën e sotme të organizuar nga Vetëvendosje, rëndësi...
1 2 3
Page 3 of 3