archiveFisnik Ismajli

Lajme

Fisnik Ismaili: Mos ma lodhni both*n me logo të UÇK’së sot

Ish deputeti Fisnik Ismaili ka reaguar pas aktakuzave të Gjykatës Speciale ndaj Hashim Thaçit e Kadri Veselit. Ai ka reaguar ndaj atyre që sot dolën në mbrojtje të UÇK-se, duke thënë se po përqeshet për shkak të disa komandantave. Postimi: Mos ma lodhni bothën me logo të UÇK-së sot. Ku...
Lajme

‘E pse jo numrin e fundit, s’po marr vesh?’

Pas vendimit për masat e eja të Qeverisë për lëvizjen e qytetarëve për shkak të pandemisë së vitusit Covid19 ka pasur reagime të shumta. Një ndër ta ka qenë edhe Fisnik Ismaili, i cili në mesin e disa postimve, ka pyetur se pse nuk e kanë caktu numrin e fundit,...
Lajme

Vjen reagimi i Fisnik Ismailit pasi që Kurti u bë Kryeministër

Ish-deputeti nga radhët LVV-së dhe PSD-së, Fisnik Ismaili përmes një statusi në Facebook ka kritikuar fjalimet e deputetëve të opozitës. Ismaili po ashtu ka pretenduar se këtë mandat, Kuvendi do ta ketë shikueshmërin më të ulët ndonjëherë. Për më shumë lexojeni postimin e plotë: Allahile a pritët sot fjalime t’mençme...
Lajme

Fisnik Ismaili: Boll o m*t Hashim Thaçi veç Albini ia kalon

Ish-deputeti i PSD-së, Fisnik Ismaili ka shkruar në Facebook se në një mbledhje të partisë, gjatë kohës sa ishin në Vetëvendosje, Albin Kurti, lideri i LV-së, kishte deklaruar se Amerika nuk do që ata t’i fitojnë zgjedhjet, sepse rrezikon nisja e luftës së tretë botërore.Ismaili ka shkruar se ai dhe...
Fun

Nuk do ta besoni kur ta kuptoni kush është ky ish-deputet kosovar

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës nga PSD, Fisnik Ismaili, ka pësuar ndryshime të mëdha ndër vite Ismaili, që njihet për obeliskun “Newborn” të 17 shkurtit, dikur e një kohë, kishte flokë të gjata e peshë më të madhe. Në një foto që qarkullon në rrjetet sociale, ish-deputeti, duket me flokë...
Lajme

Fisnik Ismaili: “Sot po du me besue në atë që gjatë kam shpresue”

Fisnik Ismaili nga PSD ka reaguar pas publikimit të ekspertizës për rastin e Astrit Deharit. Ismaili ka shkruar në Facebook se beson në atë që ka besuar shumë gjatë, se ky është fundi i agonisë, dhembjes, pikëllimit e dëshirës për drejtësi nga familjes së Astrit Deharit. “Sot po du me...
Lajme

Eskalon Fisnik Ismaili: Sali Zybes ja q*jm kularin e nanës

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe së fundmi i Partisë Socialdemokrate, Fisnik Ismaili, me ofendime i është kundërpërgjigjur Sali Zybës së VV’së, i cili e paralajmëroi Shpend Ahmetin se do të largohet nga kryetari i Prishinës dhe se duhet ta zgjedh një vend ku të ikë, si ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir...
Lajme

Fisnik Ismaili e pranon se gaboi që shkoi në PSD

Një ditë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme në Kosovë që nxorën fituese Lëvizjen Vetëvendosje, ish-anëtari i kësaj partie që tash është në PSD, Fisnik Ismaili si duket i ka rënë pishman që e la partinë e udhëhequr nga Albin Kurti. I pyetur në Facebook, nëse do të kthehej pas fitores në...
1 2 3
Page 1 of 3